Palmses kõlavad Entel-tenteli 50. aastapäevaks pühendatud lood 

Laupäeval, 12. detsembril kell 19.00 toimub Klaaspärlid Palmses kontserdisarja teine kontsert, kus esitusele tulevad lood , mis on inspireeritud lastealaulude telesaatest Entel-tentel. 

Kontserdil saab kuulda pianist Kristjan Randalu humoorikat ja särtsakat kava „Enter Denter“. Teeme kontserdiga suure kummarduse, sest tänavusel aastal oleks TV-saade pidanud ka 50-ndat sünnipäeva. Koos Randaluga on laval Klaaspärlimäng Sinfonietta. 

Randalu on võtnud kavva viis legendaarseks saanud laulu eesti laululoojatelt nagu Ülo Vinter, Uno Naissoo, Kustas Kikerpuu, Pilvi Üllaste ja Eino Tamberg ning töödelnud lisaks ka populaarset rahvalaulu „Igaühel oma pill“. Tuntud laulud Randalu vaimukas improvisatsioonilises töötluses klaverile ja orkestrile toovad pimedasse detsembrisse kahtlemata positiivseid ja meeliülendavaid emotsioone. 

Kristjan Randalu on üks rahvusvaheliselt tuntumaid eesti (jazz)pianiste, kes esineb üle maailma nii klassikalise muusika kui jazzi žanris. Muusikute peres üles kasvanud Randalu on õppinud klaverit Karlsruhes, Stuttgartis, Kölnis, Londonis ja Los Angeleses ning omandanud magistrikraadi New Yorgis Manhattani Muusikakoolis. Ta on teinud koostööd paljude silmapaistvate muusikutega, sh Dave Liebman, Ben Monder, Jay Anderson, Bob Mintzer jpt ning andnud kontserte Carnegie Halli ja Berliini Kontserdimaja lavadel. 

Klaaspärlimäng Sinfonietta repertuaari kuulub muusika Bachist Pärdi ja Piazzollani ning lisaks klassikaliste meistriteoste esitamisele osaletakse sageli cross-over projektides. Sinfonietta on mänginud maailma mainekamatel lavadel ning andnud kontserte pea kõikjal Euroopas, Lõuna-Ameerikas, Venemaal, Iraanis jt riikides 

Kontsert toimub Palmse mõisa härrastemajas 12. detsembril kell 19.00. Piletid on olemas kohapeal ning piletilevis! 

Kontsertide ajal valmivad Anna Litvinova live-maalid. Kontserdi järel toimub kunstioksjon, osa maalide müügitulust läheb Ilumäe kabelile.

Järgime kontserdil kõiki Terviseameti ja Eesti Vabariigi Valitsuse kehtestatud nõudeid. 

Rohkem infot: 

www.palmse.ee

press@svm.ee

+372 53930957

info@palmse.ee 

+372 55599977 

Kristjan Randalu