Palmse mõisa uue direktori esmane fookus on õnnelik töötaja 

Palmse mõisa uue direktori esmane fookus on õnnelik töötaja 

SA Virumaa Muuseumid juhatuse liige Viljar Vissel nimetas jaanuarist 2021 Palmse mõisa uueks direktoriks seni Anija mõisat juhtinud Janne Kallakmaa.

Janne Kallakmaa on sündinud Viljandis, kuid viimased 15 aastat elanud Kuusalus. Janne on lõpetanud Tartu Ülikooli magistriõppes loodusteaduste eriala ja alates 2002 - 2015 töötanud Järva-Jaani vallavalitsuses, Kuusalu vallavalitsuses ja Tallinna keskkonnaametis keskkonda hoides ja arendades. Viimased 6 aastat aga arendanud ja juhtinud Anija valla loodud sihtasutuses Anija mõisa. 

„Palmse mõis ahvatles mind oma huvitavate lugude ja võrratu looduskeskkonnaga, mis mind ka, kui “valge lehena” vastu võttis“ kirjeldab Janne Kallakmaa. 

Esimese asjana soovib uus direktor saada tuttavaks meeskonnaga ning mis töötajaid nende töös õnnelikuks teevad. Kaardistamist vajavad tekkinud küsimused ja nendele vastuste leidmine. „Leian, et iga töötaja on oluline ning igast ühest sõltuvad meie ühised võidud. Soovin, et Palmse mõis säraks heast energiast metsade ja mägede taha, kus on põnevad lood ja kuhu kõik tulla tahavad“ lisas Kallakmaa. 

Palmse mõis asub Lääne-Virumaal, kus külastajat ootab ees autentne ajalooline miljöö ja koha vaimsus ning mõisaaegsed tegevused koos maitsva toiduga. 

„Palmse- ajalugu elab siin“ 

 

Rohkem infot: 

info@svm.ee 

+372 322 5500 

 

janne@svm.ee

+372 5300 1942

Janne Kallakmaa