Palmse mõis täitub küünlasära ja muusikaga

Täna, 30. juulil kell 18.00 täitub Palmse mõis küünlasära ja imelise muusikaga. Nautida saab kontsertõhtut „Suveöö meenutused“.

Kontserdil astuvad üles Sumeda suveöö trio koosseisus Marianne Leibur, Ain Agan ja Raivo Tafenau, pianist Andre Hinn ja laulja ning laulukirjutaja Emma Johanna Lepasoo.

Pianist Andre Hinn esineb Härrastemajas ja kuuldavale tuleb nii Strauss, Weber, Chopin, aga ka ragtime, estraadimuusika ja  filmimuusika. Kohvik „Isabella“ ees minnakse koos Sumeda suveöö trioga muusikalisele rännakule Prantsusmaale, Brasiiliasse, Ameerikasse ning loomulikult esitatakse ka kõige ilusamat Eesti muusikat. Kontsertõhtu lõpetab Härrastemajas Emma Johanna Lepasoo, kes on laulja, laulukirjutaja ja helilooja ning kelle loomingus põimuvad üheks tervikuks kaunid meloodiad, emakeelsed tekstid ja siirad tundemaastikud.

Palmse mõisa direktori Janne Kallakmaa sõnul on oodata eriti õdusat õhtupoolikut koos särtsakate rütmide ja ilmeliste helidega. „Tulge ja nautige kaunist muusikat imeilusas mõisas“, lisas Kallakmaa.

 

Kontsert „Suveöö meenutused“ Palmse mõisas 30. juulil kell 18.00. Piletid Piletilevis ja kohapeal. 

 

Fotol: Marianne Leibur

Marianne Leibur