Kontsertetendus ''Helisev Salzburg''


Asukoht: 
Aidahoone
Muusikaline jalutuskäik läbi särava Salzburgi koos humoorikate lugude, laulude ja üllatustega.
Mitmekülgsed muusikud ja näitlejad KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE kutsuvad teid muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma.
Igaüks, kes on kunagi sattunud Mozarti sünnilinna Salzburgi, soovib sinna jälle tagasi. Selle linna kaunis arhitektuur ja hingemattev loodus on inspireerinud muusikuid, filmitegijaid, kirjanikke, unistajad ja lugematul hulgal turiste. Kontsert-show „Helisev Salzburg“ pakub valikut sellest fastsinatsioonist väljakasvanud heliloomingust.
Esmajärjekorras Salzburgi kõige kuulsamalt pojalt, Wolfgang Amadeus Mozartilt. Kuid ka mitmed operetiheliloojad on elanud ja töötanud Salzburgis ja selle lähistel, nagu näiteks Franz Lehar või Ralph Benatzky.
Muidugi ei saa  mööda minna ka Julie Andrew'st ja filmist „Helisev muusika“, mille võtteplatsiks oli samuti Salzburg. Muusikaline jalutuskäik viib meid Salzburgist pärit perekond von Trapp‘ide radadele, kes, pärast natside eest põgenemist, laulva  perekonnana Ameerikas tuntust kogusid, esitades austria rahvalaule ja –tantse.
Kava “Helisev Salzburg” on välja töötanud Salzburgis asuv agentuur Sound of Austria ja seda mängitakse üle terve maailma väga menukalt juba 30 aastat. Salzburgis elav ja seal sama kava erinevates keeltes esitav Katrin Lehismets tõi selle nüüd ka Eestisse.
Nautige endiste aegade stiili ja elegantsi!
 
Hinnainfo:
Täispilet 20 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 18 €
Perepilet 40 €
Erivajadustega klient/ saatja 15 €
 
Etenduse päeval 
Täispilet 22 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 20 €
Perepilet 44 €
Erivajadustega klient/ saatja 17 €
 
Lapsed, vanuses kuni 6 aastat (k.a.) saavad sisse tasuta kui istuvad saatja süles
Perepilet kehtib kahele täiskasvanule ja nende alla 18 a. lastele
Etendus kestab 2 tundi, kahes vaatuses
Osta pilet piletilevist!
Pilet: 
20 €/18 €
Toimumisaeg: 
Kolmapäev, 24. August 2022 - 19:00