VÄLJA MÜÜDUD! Romantiline Valentinipäeva nädalavahetus


Asukoht: 
PalmenhausHerrenhausSepikodaValitsejamajaMõisapark

Pakett on välja müüdud! Saadaval on veel vaid kontserdi pileteid.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Kui mõelda Virumaa Muuseumid sihtasutuse kaunile Palmse mõisale, siis just siin elabki ajalugu ja armastus. Igal ajal ja hetkel on oluline meile lähedasi inimesi meeles pidada ja seda eriliselt välja näidata just valentinipäeval, kui päev on pühendatud armastusele ja kallimale, kellele antakse oma tunnetest märku ja tehakse kingitusi.

❤️❤️Tee seda Sinagi tulles kallimaga Palmse mõisasse!

Palmse mõis on Eesti mõisapärandi kroonijuveel, mis asub Lahemaa rahvuspargi südames. Mõis oma täies hiilguses pakub hingele, vaimule ja kehale rohkem, kui oodata oskad. Kui soovid teada saada, milline nägi välja eluolu mõisas, siis Palmse on just see õige koht, sest terve mõisa territoorium annab edasi just selle õige ajastu hõngu. Härrastemaja interjöör annab aimu, kuidas elati 18. ja 19.sajandil. Ajalooline ja väärtuslik mööbliesemed, muusikariistad, siin-seal asetsevad nipsasjakesed, riided ja kunstiteosed loovad tunde nagu oleks kunagised omanikud, von der Pahlenid just hetk tagasi mõisast välja sõitnud - külla naabermõisa või on kohe kohe saabumas pärast põnevat jahiretke. Ükski täiuslik mõisaansambel ei saa läbi ilma asiste argipäevaseid tegevusi toetavate hooneteta. Palmses on kõik alles - sepikoda, palmimaja, kasvuhoone, õlleköök ja keldrid ning kõrts. Kunagise külaelu keskpunktis, kõrtsis, saab pidada kõik suured peod ja ka pulmad, kus lihtsad delikatessid nagu kohapeal küpsetatud leib ja soolavõi on alati laual. Suurte pidude, tähtpäevade ja pulmade pidamiseks on Palmses lugematu hulk võimalusi, meie aitame leida ideaalse lahenduse. Koos kevade ärkamisega ärkavad siin uuesti romantiline kohvik “Isabella”, hotell “Alexander” ning õlleköök ja härjatall avavad oma näitused. Palmse mõisaansamblis on kokku 20 hoonet, kuhu on võimalik sisse piiluda. Palmses on mitmeid suurepäraseid võimalusi korraldada ka töökoosolekuid ja konverentse ning avaraim võimalus selleks on linnaserehis. Suured saalid ja toitlustuseks valmis ruumid ning köök ootavad.

Kõigi meie võimalustega saab tutvuda kodulehel www.palmse.ee või saa meie sõbraks Facebookis või Instagrammis. 

❤️ Romantiliseks valentinipäeva nädalavahetuseks on Palmse mõis ette valmistanud pakkumise, mis tekitab paaridele ühteaegu nii elevust kui ka ootusärevust.

Pakume võimalust nautida valenitipäeva nädalavahetust romantilises Palmse mõisas, kuulata kontserdi võluvaid helisid, pea kaaslase õlal, süüa imelisi hõrgutisi, jalutada käsikäes metsaradadel ja ööbida pehmete linade vahel Palmse külalistemajas. 

❤️ Valentinipäeva nädalavahetuse pakett  kahele: 13.02.2021-14.02.2021

Paketti kuuluvad :

  • Hõrk 3-käiguline õhtusöök imelises Palmse mõisa härrastemajas
  • Balanas Sistersi lummav kontsert aidahoone saalis
  • Romantiline ööbimine meie külalistemajas koos rikkaliku hommikusöögiga
  • Saanisõit mõisa hobustega ja pisikeste mõisaloomade nunnutamine
  • Mõisahäärberi ja härrasrahva elu ning kommetega tutvumine
  • Eksootiliste taimede imetlemine palmimajas ja papagoidele saladuste sosistamine
  • Jalutamine romantilisel mõisapreili rajal
  • Õnnetoova mõisa mündi vermimine sepikojas

 

Paketi tavahind on 272€ 

❤️ ❤️ ❤️ Valentini pakkumine on Sulle hinnaga 199 €, kui valid kõik eeltoodu.        

Info ja tellimine info@palmse.ee ; +372 55599977

Toimumisaeg: 
Saturday, 13. February 2021 - 15:00 to Sunday, 14. February 2021 - 12:00