Raamatud "Suur Jõuluraamat" ja  "Pailapsiin"

Palmse Jõuluküla etenduses  "Pailapsiin ja päkapikkude must nimekiri" tegutsevad tuttavad tegelased raamatust "Suur Jõuluraamat" ja  "Pailapsiin".

Kui  tahad teada päkapikkude jõulueelsetest askeldustest  Päkapikulas rohkem,  või lugeda lustakaid lugusid, kuidas  professor Aleksander Suhkur ja tema assistent Peeter Pipar lapsed oma imerohuga kõikidest pahedest terveks ravivad,  siis telli endale raamat posti teel kirjutades oma soovist e-posti aadressile enemaris@gmail.com. Ühe raamatu hind koos saatmiskuludega on 15 eurot. 

RAAMAT "PAILAPSIIN"

Raamatus on 7 lustakat lugu, mille tegelasteks on pläraläraleenu, vooster Villem, valevorst Jaagup, lösutõppe haigestunud Mauno ja teised paharetid, kelle rohuteadlased Aleksander Suhkur ja Peeter Pipar tänu pailapsiinile ning igasuguseid krutskeid appi võttes halbadest harjumusest terveks ravivad.  

RAAMAT "SUUR JÕULURAAMAT"

Raamatus on põnevad lood päkapikkude jõulu-eelsetest askeldustest - piilumisretkedest, tähtsast  päkapikueksamist, mehikesi varitsevatest ohtudest, äpardusest  Une-Mati uneliivalaos, mistõttu oleks Jõuluvana  koguni jõulud maha maganud. Lisaks on raamatus pildid ja legendid, mis aitavad mõista tänaste jõulutavade algust, kujunemist  ja tähendust.

Kui raamat esmakordselt ilmus, tunnistasid lapsed selle kohe oma lemmikuks ning autorid pälvisid parima kunstniku ja kirjaniku Nukitsa.